Kabel wtyk jack 3.5 - 2RCA 3.0m Cabletech Eco-Line Nowy

Kabel wtyk jack 3.5 - 2RCA 3.0m Cabletech Eco-Line

4,05 zł cena z VAT, nie zawiera kosztów wysyłki

Cena sugerowana: 8,00 zł

Artykuł jest chwilowo niedostępny Artykuł jest chwilowo niedostępny

KPO4004-3.0

5901890014854

Powiadom innych o tym produkcie

 
Parametry
Materiał styków złącz nikiel
Złącze 1, typ 3.5 mm wtyk (3-pin, Stereo)
Złącze 2, typ 2x RCA wtyk (audio lewy/prawy)
Typ kabla kabel okrągły
Długość 3m
 
Dostawa
Informacje o wysyłce
  • Przepraszamy, ten produkt jest chwilowo niedostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.
Jak realizujemy zamówienia
  • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
  • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
  • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
  • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Napisz swoją opinię

Kabel wtyk jack 3.5 - 2RCA 3.0m Cabletech Eco-Line
Kabel wtyk jack 3.5 - 2RCA 3.0m Cabletech Eco-Line

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists