Kable patchcord CAT5e CAT6 CAT6a CAT7

Kable patchcord CAT5e CAT6 CAT6a CAT7

Oferujemy szeroką gamę kabli sieciowych, aby łatwo utworzyć lub rozwinąć istniejącą sieć.

Nasz asortyment kabli sieciowych rozwinęliśmy z wielką starannością i zawiera on kable kategorii CAT5e, CAT6, CAT6a i CAT7, dostępnę są kable nieekranowane UTP, lub ekranowane FTP i SFTP oraz PiMF.
Oprócz różnych długości, kable sieciowe dostępne są w różnych kolorach co przydaje się szczególnie w przypadku implementacji w dużych sieciach.
Wszystkie oferowane kable sieciowe są wyposażone w wysokiej jakości wtyki aby zapewnić solidne połączenie pomiędzy kablem a urządzeniem.

Znajdź właściwą kategorię kabla sieciowego

Wybierz odpowiedni typ ekranowania kabla patchcord

 

Oferta EasyMar na asortyment kabli sieciowych w skrócie:


-Szeroki asortyment ponad 1400 rodzaji kabli sieciowych wystarczających na pokrycie 98% zapotrzebowania rynku
-13 unikalnych kolorów kabli, idealne do montażu w szafach krosowych, aby zapewnić łatwą identyfikację
-Mocno konkurencyjne ceny zachowując najszerszą ofertę na rynku zawierającą kable podstawowe aż do kabli najwyższej jakości
-Specyfikacje kabli w pełni zgodne z najnowszymi standardami TIA, co gwarantuje bezpieczną prędkość transferu oraz eliminuje błędy przesyłanych danych
-Cały asortyment w pełni udokumentowany i zgodny z najnowszymi standardami zgodności środowiskowych i społecznych, takich jak REACH i RoHS Compliant ze wszystkimi wymaganymi normami europejskimi

 

W celu łatwego odnalezienia poszukiwanego kabla zapraszamy do korzystania z filtrowania, można filtrować kable według:

Filtrowanie kabli po kategorii, kolorze, ekranowaniu, a nawet opakowaniu

Przejdź do oferty

08.03.2017 Produkty, Polecane artykuły 14 643

Powiadom innych o tym produkcie

14 Komentarze

 • Hunter

  Hunter 21.11.2017 Odpowiedz

  Opóźnienie z wysyłką kurierską ale same kable super jakośc
 • Buła

  Buła 16.10.2017 Odpowiedz

  Kupiłem dwa kable Cat 7, bardzo dobre grube kable lecz bardziej do zastosowań w obiektach, w domu nie ma co przepłacać chyba, że ktoś wybiega myślami kilka lat do przodu to może...
 • FHU Gryc

  FHU Gryc 12.10.2017 Odpowiedz

  Kable jak na zdjęciach i opisach, zamawiając wiele różnych długości i w różnych kolorach otrzymałem identyczne kable co oprócz walorów technicznych również dobrze i estetycznie wygląda.

  Do zakupów zachęca też wyjątkowo dobrze zrobione filtrowanie wszystkich kabli w sklepie znacznie ułatwiające robienie zakupów. Dziękuję zwłaszcza za pomoc przesympatycznej Pani z Easy-Mar ;)
 • Radosław Sz.

  Radosław Sz. 28.08.2017 Odpowiedz

  Dzięki, wreszcie znalazłem informację czym to w ogóle się różni te całe CAT 5 6 i FTP. Myślałem wcześniej, że kabel CAT 7 nie będzie mi pasował bo ma jakieś inne wtyczki albo w ogóle jest całkiem inny i jeszcze coś mi się zepsuje lub w najlepszym przypadku nie będzie działało, a po przeczytaniu tego wiem, że jest taki sam tylko lepiej wykonany, grubszy i na pewno bardziej wytrzymały, dzięki :)
 • Adrian Piechura

  Adrian Piechura 11.08.2017 Odpowiedz

  Kable wyglądają jak na zdjęciach, mają parametry jak w opisie.

  Gdziekolwiek wcześniej zamawialiśmy zawsze było coś nie tak, to kabel inny niż na zdjęciu, izolacja jak z papieru, żyły łamliwe dlatego polecam zakup okablowania w easymar i mieć problem z głowy!
 • Romuald Pol

  Romuald Pol 01.08.2017 Odpowiedz

  Architekt starej daty bardzo Państwu dziękuje za wzorowy dobór kabli oraz urządzeń. Obiekt odebrany, wszystko działa zgodnie z projektem i wymogami klienta.
  Doceniam Państwa zaangażowanie w nasz projekt i będę Was reklamował wszędzie gdzie tylko będę mógł.
  Pozdrawiam serdecznie mając nadzieję, że w przyszłości znów znajdzie się okazja na współpracę.
 • Roman Chowaniec

  Roman Chowaniec 28.06.2017 Odpowiedz

  Serdecznie polecamy easymar.pl jako dostawcę kabli.
  Kable wyglądają jak na zdjęciach, mają parametry jak w opisach, jakościowo wysoki poziom.
  Kupowaliśmy wcześniej w innych firmach i to co przysyłali zawsze nie zgadzało się albo ze zdjęciami albo z opisem.
 • AM-ELEKTRO

  AM-ELEKTRO 02.06.2017 Odpowiedz

  Ze względów ekonomicznych zamówiliśmy najdroższe i najwyższej jakości kable bo nie możemy sobie pozwolić na awarie, kupiliśmy kable CAT7 na zwijaku i naszym skromnym zdaniem to strzał w dziesiątkę bo do tej pory zawsze po kilkunastu imprezach kable były do wymiany, a ten dalej wygląda jakby był pierwszy raz rozwijany.
 • Paweł

  Paweł 26.04.2017 Odpowiedz

  Również polecam, kable zrobione z solidnych materiałów.
 • GRENTON

  GRENTON 05.04.2017 Odpowiedz

  Jako instalator urządzeń inteligentnego domu polecam przede wszystkim najlepszej jakości kable CAT7, można po jednym kablu zasilać urządzenia, przesyłać sygnał z kamer, łączyć całość z internetem i co najważniejsze kable takie można zatynkować bez obaw, że po roku będzie trzeba wszystko kuć bo coś nie działa... niejednokrotnie już poprawiałem takie instalacje bo pierwotny wykonawca postawił na najtańsze kable i albo coś zaczynało głupieć albo nie działało wcale, kamery gubiły obraz itd.
  • www.easymar.pl

   www.easymar.pl 05.04.2017 Odpowiedz

   Również uważamy, że warto rozważyć zakup kabla CAT 7.
   Kabel CAT 7 różni się od poprzednich standardów kablowych Ethernet w tym CAT 5 i CAT 6 na kilka sposobów, jednakże jedną z największych zalet kabla CAT 7 jest ekranowanie skręconych par, co znacznie poprawia oporność na zakłócenia.
   Kabel CAT 7 będąc droższym rozwiązaniem, jest uważany za najbardziej trwały i ma dłuższą żywotność niż CAT 5 i CAT 6 co poprawia ogólny zwrot z inwestycji i jest najlepszym wyborem do okablowania z myślą o przyszłości.
 • Tomasz Gola

  Tomasz Gola 24.03.2017 Odpowiedz

  Świetne kable w niedużych pieniądzach. Kabli używam co prawda do zupełnie innego zastosowania niż połączenia sieciowe, ale w tym zastosowaniu bardzo wiele zależy od jakości kabla, grubości żył i materiału z jakiego są wykonane i tu mogę powiedzieć z całą pewnością, że kable na pewno oferują minimum to co jest opisane w parametrach technicznych.
 • DB Elektronik

  DB Elektronik 14.03.2017 Odpowiedz

  Kable CAT 6a najlepsze jakie kiedykolwiek mieliśmy, po przecięciu kabla widać, że nie jest to kabel wypełniony powietrzem, a faktycznie mocnym ekranowaniem. Same żyły nie są z jakiegoś CCS czy CCA tylko z porządnej "elastycznej" miedzi. Polecamy!
  • www.easymar.pl

   www.easymar.pl 14.03.2017 Odpowiedz

   Dziękujemy za pozytywną opinię na temat oferowanych przez nas produktów.

Zostaw komentarz

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists