Kolumna estradowa Q1536 700W

Kolumna estradowa z głośnikiem basowym 15 cali, świetnie nadaje się do nagłośnienia zarówno imprez plenerowych jak i w zamkniętych salach.

Więcej informacji

280,75 zł cena z VAT, zawiera darmowy koszt wysyłki

Cena sugerowana: 360,00 zł

Artykuł jest chwilowo niedostępny Artykuł jest chwilowo niedostępny

Q1536

5901436702276

Powiadom innych o tym produkcie

 
Więcej informacji

Szczegóły techniczne:


-Głośnik basowy: 38 cm
-Głośnik wysokotonowy: 2 x 10 cm x 15 cm
-Pasmo przenoszenia: 30 - 20 000 Hz
-Skuteczność: 92dB
-Moc maksymalna: 700W
-Moc RMS (sinusoidalna): 300W
-Gniazda połączeniowe z tyłu kolumny: Jack 6,3 mono i 2x banan, jest też możliwość przykręcenia "gołych" kabli
-Gniazdo do umocowania na statywie
-Impedancja: 8 Ohm
-Wymiary: 645 x 475 x 400mm

 
Dostawa
Informacje o wysyłce
  • Przepraszamy, ten produkt jest chwilowo niedostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.
Jak realizujemy zamówienia
  • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
  • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
  • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
  • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.

Napisz swoją opinię

Kolumna estradowa Q1536 700W
Kolumna estradowa Q1536 700W

Kolumna estradowa z głośnikiem basowym 15 cali, świetnie nadaje się do nagłośnienia zarówno imprez plenerowych jak i w zamkniętych salach.

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists