Zasilacze awaryjne UPS VOLT SINUSPRO

Zasilacze awaryjne UPS VOLT SINUSPRO

Każdy dom posiada urządzenia, które na co dzień ułatwiają nam życie, ale do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania.
W okresie zimowym szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na piece i pompy oraz inne instalacje gwarantujące ogrzewanie domu.
Co jednak zrobić w sytuacji zaniku prądu?

Z myślą o takich sytuacjach powstały zasilacze awaryjne VOLT SINUSPRO, które służą do ochrony naszych urządzeń przed brakiem zasilania co mogłoby przyczynić się co najmniej do zaburzena lub nawet całkowitego przerwania ich pracy skutkującego poważnymi uszkodzeniami instalacji lub nawet samego kotła CO.

Seria zasilaczy SINUSPRO doskonale sprawdzi się do zasilania np. sterowników kotłów CO, podajników, pomp centralnego ogrzewania lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych - rolet, bram garażowych.
Niewątlpiwą zaletą urządzeń marki VOLT jest czysty sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego - dokładnie taki sam jak z elektrowni w gniazdku sieciowym, dzięki któremu podłączone do zasilacza urządzenia nie odczują w ogóle zaniku zasilania.

Zasilacze SINUSPRO są w pełni automatyczne i po włączeniu są w 100% bezobsługowe, nie trzeba o nich pamiętać, a same o sobie przypomną gdy braknie prądu, a nasze urządzenia będą nadal działały.

Zasilacze SINUSPRO posiadają wyprowadzenia do podłączenia akumulatora, z którym stanowią kompletne źródło zasilania.
Pojemność akumulatora powinniśmy dobrać odpowiednio do mocy podłączonych urządzeń i czasu działania jaki chcemy osiągnąć podczas awarii zasilania.

 

Przykładowe czasy pracy według pojemności akumulatora i mocy podłączonych urządzeń:

Akumulator 12V 20Ah / moc podłączonych urządzeń 50W = 3,5 godziny pracy
Akumulator 12V 55Ah / moc podłączonych urządzeń 50W = 9 godzin pracy
Akumulator 12V 100Ah / moc podłączonych urządzeń 50W = 17 godzin pracy

Akumulator 12V 20Ah / moc podłączonych urządzeń 150W = 1,2 godziny pracy
Akumulator 12V 55Ah / moc podłączonych urządzeń 150W = 3 godziny pracy
Akumulator 12V 100Ah / moc podłączonych urządzeń 150W = 5,5 godziny pracy

Akumulator 12V 20Ah / moc podłączonych urządzeń 300W = 0,5 godziny pracy
Akumulator 12V 55Ah / moc podłączonych urządzeń 300W = 1,5 godziny pracy
Akumulator 12V 100Ah / moc podłączonych urządzeń 300W = 2,5 godziny pracy

18.01.2017 Produkty, Polecane artykuły 5 611

Powiadom innych o tym produkcie

5 Komentarze

 • Arkadiusz Samorek

  Arkadiusz Samorek 08.02.2018 Odpowiedz

  Mam zasilacz SINUS PRO 1000W, który z racji swojej budowy (chłodzenie aktywne wentylatorem) i przeznaczenia (do CO) dość szybko się zabrudził - co prawda nie wpływa to drastycznie na jego działanie bo tylko nieco głośniej wentyluje jednak koszmarnie wygląda falujący kurz na wlotach i wylocie powietrza. Mam nadzieję, że nie zajdzie potrzeba serwisu urządzenia bo nie chciałbym być wtedy serwisantem otwierającym mój zasilacz do naprawy.
 • Paweł

  Paweł 16.01.2018 Odpowiedz

  Ogólnie dobry sprzęt.
 • Żaneta Koloch

  Żaneta Koloch 16.10.2017 Odpowiedz

  Podłączyłam z lekką pomocą sklepu poprzez telefon i jestem zadowolona z zakupu i jeszcze bardziej z obsługi. Zasilacz działa wyśmienicie, zgodnie z sugestią sklepu sprawdziłam czas działania z akumulatorem i dzięki temu mam pewność, że na kilka godzin mi wystarczy gdy zabraknie prądu.
 • Karol Molęda

  Karol Molęda 16.03.2017 Odpowiedz

  Zakupiłem zasilacz VOLT POLSKA SINUS PRO 500E oraz akumulator żelowy 12V 100Ah VIPOW.
  Sprzęt jest łatwy w podłączeniu, wszystko dopasowane i nie jest potrzebne nic więcej niż to co otrzymałem. Podczas testowania układu zasilającego lodówkę o poborze mocy 120W uzyskałem 12,5 godziny działania do całkowitego rozładowania akumulatora, po ponownym naładowaniu czas się nieznacznie wydłużył. Jestem bardzo zadowolony z czasu działania zestawu i z pewnością nie był to mój ostatni taki zakup u Państwa. Dziękuję serdecznie i polecam, Karol Molęda.
 • Marian

  Marian 25.01.2017 Odpowiedz

  Bardzo dobry zasilacz, u mnie przy mocy 80W i akumulatorze 90Ah działa 15 godzin więc chyba mają Państwo lekko zaniżone informacje o czasie pracy.

Zostaw komentarz

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists