Clicktronic - największy wybór!

Clicktronic - największy wybór!

Jako oficjalny dystrybutor marki Clicktronic mamy zaszczyt przedstawić Państwu najszerszą ofertę tego producenta w Polsce.

 


Co takiego robią kable Clicktronic z sygnałem?

Nic.
Ale to właśnie jest sztuka!
 

Najlepsze kable połączeniowe, jakie kiedykolwiek mieliśmy:
wspaniały obraz i doskonały dźwięk gwarantowany!

Clicktronic produkuje możliwie najlepsze kable sygnałowe dla każdego miłośnika kina domowego i HiFi. Kable zapewniają wrażenia odsłuchu jak w sali koncertowej i obraz kinowej jakości. Dzięki wielokrotnemu ekranowaniu, stosowaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów używanych w produkcji oraz wysokiej precyzji wykonania nawet duże odległości czy w niekorzystne warunki nie wpływają w żaden sposób na jakość przesyłanego sygnału, który dociera bez zakłóceń.

Jako niemiecki producent, Clicktronic kładzie szczególny nacisk na rozwój i jakość, a także wybór materiałów oraz specjalistów dbających o najwyższe standardy na etapie produkcji. Kable oferują optymalne połączenie ceny i jakości, producent zrezygnował z ekstrawaganckich sztuczek takich jak np. drewniane pudełka ale tylko po to abyśmy mogli cieszyć się nienaganną jakością za przyzwoitą cenę.

Seria Casual

Idealne wprowadzenie do wyzwań świata kabli.

Kable tej serii oferują wysokiej jakości obraz i dźwięk, który możemy znaleźć w salach koncertowych.


Przewody sygnałowe wykonane są z miedzi beztlenowej OFC, zapewniają wysoką elastyczność przewodów i czysty przesył sygnału.

Podwójne ekranowanie chroni całą gamę produktów od ingerencji z zewnątrz.

Wtyki są wykonane z potrójnego uformowanego PVC / ABS, zapewniając lepsze dopasowanie i bezpieczne połączenie. Styki pozłocono 24-karatowym złotem dla maksymalnego transferu sygnału.
 Seria Advanced

Linia produktów dla profesjonalistów z bardzo wysokimi oczekiwaniami.

Trwałość, najwyższa jakość wykonania, najlepsze materiały i wyjątkowa jakość sygnału są tutaj oczywistością. Dedykowane dla urządzeń high-end, które po prostu zasługują na najlepsze kable. "Lukier na ciastku" - bez kompromisów.

Wyłącznie posrebrzane przewody są wykorzystywane, bo tylko srebro gwarantuje najwyższą przewodność elektryczną ze wszystkich metali.

Poczwórne ekranowanie kabla eliminuje zakłócenia elektromagnetyczne w największym możliwym stopniu.

Wtyki są wykonane z metalu o wysokiej precyzji i spełniają najwyższe wymagania. Platerowane szczerym złotem styki zmniejszają opory transmisji do absolutnego minimum.
07.06.2016 Polecane artykuły 1 1009

Powiadom innych o tym produkcie

1 Komentarz

  • Norbert Fronczek

    Norbert Fronczek 20.01.2018 Odpowiedz

    Bardzo dobre kable w nawet niezbyt wygórowanej cenie, elastyczne i z porządnymi wtykami.

Zostaw komentarz

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists