Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe bluetooth Panasonic RZ-B110WDE-K czarne

169,00 zł cena z VAT, zawiera darmowy koszt wysyłki

Artykuł dostępny w magazynie, natychmiastowa realizacja zamówienia Artykuł dostępny w magazynie, natychmiastowa realizacja zamówienia

13929

oryginalnie zapakowany

 2 sztuk

5025232920815

+ -

Nowości

 
Więcej informacji

Słuchawki douszne Panasonic RZ-B110W są wręcz stworzone dla aktywnych osób. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy prowadzą szybki tryb życia i nie mają czasu, by ograniczać się przewodami. Zamontowano w nich baterię o dużej pojemności, która — po kilkukrotnym podładowaniu za pomocą etui może pracować łącznie przez maksimum 26 godzin. W związku z tym, że wyposażono je w złącze USB-C, użytkownik może szybko je podładować.

 

Słuchawki douszne Panasonic RZ-B110W oferują niezapomnianą jakość dźwięku. Jest to zasługa specjalnych, dynamicznych przetworników, z których każdy ma średnicę 10 mm oraz technologii XBS (eXtra Bass System), która dodaje energii utworom.

 

Akcesorium wyposażono w zestaw mikrofonów zewnętrznych, które na bieżąco monitorują zakres akustyczny dźwięków emitowanych przez otoczenie. Dzięki temu posiadacz słuchawek dousznych Panasonic RZ-B110W może skupić się wyłącznie na wartościowej muzyceFunkcjonalny system sprzężenia ułatwi wyeliminowanie pozostałych zakłóceń i pozwoli delektować się każdym brzmieniem.

 

Uzyskanie rewelacyjnej jakości dźwięku w słuchawkach dousznych Panasonic RZ-B110W nie byłoby możliwe, gdyby nie implementacja interfejsu Bluetooth 5.3. Dzięki niemu użytkownik może w każdej chwili cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem i co najważniejsze — delektować się nim nawet w odległości 10 metrów (lub więcej) od jego źródła. Odtąd każdy meloman będzie mógł cieszyć się pełnią wolności w domu i na otwartej przestrzeni.

 

Typ słuchawek:Dokanałowe
Przeznaczenie:Do telefonów
Transmisja bezprzewodowa:Bluetooth
Pasmo przenoszenia min. [Hz]:20
Pasmo przenoszenia max. [Hz]:20000
Aktywna redukcja szumów (ANC):Nie
Funkcje dodatkowe:Asystent głosowy, Dekodowanie AAC, IPX4, Kończenie rozmów, Odbieranie połączeń, Sterowanie muzyką, XBS, Zasięg: 10 m
Kolor:Czarny