Stacja dokująca z ładowarką indukcyjną Qi

Uniwersalna stacja dokująca z funkcją ładowania bezprzewodowego.
Dla smartfonów / urządzeń indukcyjnych w standardzie QI.

Więcej informacji

147,69 zł cena z VAT, nie zawiera kosztów wysyłki

Cena sugerowana: 188,00 zł

Artykuł jest chwilowo niedostępny Artykuł jest chwilowo niedostępny

WNC44167

 0szt

4040849441677

Powiadom innych o tym produkcie

 
Więcej informacji

Bezprzewodowe ładowanie za pośrednictwem technologii indukcyjnej (standard QI)
Połóż telefon w dowolnej pozycji i ładuj urządzenie pewnie dzięki trzem zintegrowanym cewkom
W zestawie kable micro USB o długości 0,3 m oraz 1,5 m

 
Dostawa

Informacje o wysyłce

  • Przepraszamy, ten produkt jest chwilowo niedostępny. Proszę spróbuj później gdy stan w magazynie zostanie uzupełniony i produkt znowu będzie dostępny.

Jak realizujemy zamówienia

  • Najszybsza wysyłka. Aby twoje produkty dotarły do ciebie tak szybko, jak to możliwe, zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu głównego lub z jednego z naszych regionalnych magazynów w całej Polsce. W rezultacie nikt inny nie może dostarczyć do ciebie zamówienia szybciej niż my!
  • Możliwie najniższe ceny. Sprawdzamy naszych dostawców pod kątem najlepszych cen i dostępności produktów. Chociaż zmiany w dostępności produktów między różnymi dostawcami mogą powodować w niektórych przypadkach wahania cen jesteśmy w stanie zapewnić, że ​​zawsze będziesz otrzymywać możliwie najniższe ceny na aktualnie dostępne produkty!
  • Zaawansowany system. Własny system informatyczny stosowany przez naszą firmę został udoskonalony w ciągu ostatnich kilku lat do najbardziej wyrafinowanych w branży. Większość zamówień zostaje potwierdzona w ciągu kilku minut od złożenia.
  • Silne sojusze branżowe. Nasza firma utrzymuje długotrwałe sojusze z wiodącymi dystrybutorami i producentami. W rezultacie jesteśmy jednym z ważniejszych źródeł osprzętu dla twojego komputera, sprzętu audio i nowoczesnych technologii.
 
Opinie

Bardzo dobra ładowarka, można położyć telefon w dowolnej pozycji aby rozpoczęła ładowanie. Jest zrobiona z wysokiej jakości materiałów.

Czy ta opinia była pomocna?

(0) (0)

Świetny produkt, ładujemy z żoną oboje na jednej ładowarce. Szybko się ładuje. Najlepsze, że dopiero teraz zdałem sobie sprawę z tego, że jest to o wiele bardziej pomocne niż mi się wydawało bo podczas ładowania telefonu w dowolnym momencie mogę go wziąć do ręki, odebrać, odpisać i odłożyć z powrotem na ładowarkę bez odpinania i podpinania kabla czy rozmawiać z podłączonym... świetna sprawa!

Czy ta opinia była pomocna?

(0) (0)

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

Stacja dokująca z ładowarką indukcyjną Qi

Stacja dokująca z ładowarką indukcyjną Qi

Uniwersalna stacja dokująca z funkcją ładowania bezprzewodowego.
Dla smartfonów / urządzeń indukcyjnych w standardzie QI.

 
Gwarancja

Każdy produkt w naszym sklepie objęty jest gwarancją.

Okres gwarancji jest różny w zależności od kategorii produktu. W większości przypadków okres gwarancji określa producent. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

24 miesięcy to okres gwarancji jaki posiada największa liczba produktów w naszym sklepie.

36 miesięcy gwarancji podlegają wszystkie produkty z kategorii "instrumeny muzyczne".

Dożywotnia gwarancja obejmuje wszystkie pamięci RAM, pamięci pendrive i karty pamięci.

 

 
Zwroty

Na wszystkie artykuły kupione w Naszym sklepie udzielamy 30-sto dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy - bez żadnych tłumaczeń (30-sto dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy nie podlegają artykuły dostosowane do potrzeb Klienta, towar sprzedawany na metry, materiały eksploatacyjne oraz produkty, które z powodów higieny lub licencji nie mogą zostać zwrócone), zwrotu może dokonać każdy Klient będący konsumentem.

Więcej szczegółów w ogólnych warunkach sprzedaży.

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists