Robot kuchenny KitchenAid Artisan 5KSM175PSECU Contour Silver

2 779,80 zł cena z VAT, zawiera darmowy koszt wysyłki

Artykuł dostępny w magazynie, realizacja zamówienia 5-7 dni Artykuł dostępny w magazynie, realizacja zamówienia 5-7 dni

5KSM175PSECU

oryginalnie zapakowany

>10 sztuk

5413184120641

+ -

Nowości

 
Więcej informacji

Mikser Artisan 5KSM175PSECU
Najlepsi pomocnicy w każdej kuchni!

Urządzenia KitchenAid są tworzone z myślą o pasjonatach. Montuje się je w Stanach Zjednoczonych z najwytrzymalszych materiałów, dzięki czemu sprostają nawet najbardziej wymagającym przepisom.

KitchenAid ma ponad 100-letnią historię, a za ich unikatową konstrukcją i wyglądem stoją najlepsi inżynierowie i projektanci.

Mikser sprawia, że w domowych warunkach można osiągnąć efekty jak z najlepszej cukierni.

Każdy mikser KitchenAid można rozbudować o liczne przystawki i akcesoria, które poszerzają jego możliwości i przyspieszają wykonanie czasochłonnych czynności, takich jak mielenie mięsa, tarcie warzyw, wałkowanie makaronu, przecieranie pomidorów.

Metalowa konstrukcja
Obudowy mikserów wykonane są z odlewu metalu dzięki czemu są niezwykle trwałe, wytrzymałe oraz stabilne.

Praktyczna obudowa
Charakterystyczne wygładzone i zaokrąglone kształty mikserów ułatwiają jego czyszczenie. Lakier odporny jest na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu po wielu latach ciężkiej pracy nadal będzie wyglądał jak nowy.

Bezpośredni napęd
Umieszczony w głowicy silnik za pośrednictwem metalowych trybów bezpośrednio napędza narzędzia lub przystawki. Dzięki temu mikser jest wydajny, niezawodny i energooszczędny.

Ruch planetarny narzędzi
Mikser stojący KitchenAid był pierwszym domowym mikserem stojącym wyposażonym w funkcję ruchu planetarnego. Mieszadło, hak i rózga obracają się w dzieży wokół swojej osi, a jednocześnie po jej obwodzie, w kierunku przeciwnym. Dzięki ruchowi planetarnemu mieszadło ma co najmniej 59 punktów styku w obrębie dzieży, co zapewnia szybkie i bardzo dokładne mieszanie.

Uniwersalne gniazdo mocowania przystawek
Poszerza zastosowania miksera o kilkanaście dodatkowych funkcji. Wszystkie przystawki są bardzo łatwe do zamontowania i obsługi. Mielenie mięsa, krojenie warzyw, wałkowanie i cięcie ciasta makaronowego, wyciskanie, rozdrabnianie — te oraz wiele więcej czynności można wykonać z użyciem tylko jednego urządzenia!

 

Wyposażenie standardowe 5KSM175
Dzieża 4,8L (5K5THSBP)- Misa ze stali nierdzewnej, polerowana z zewnątrz. Wyposażona jest w wygodną, ergonomiczną rączkę. Można myć w zmywarce.

Dzieża 3L (5KB3SS) - Misa ze stali nierdzewnej, z zewnątrz polerowana. Nie ma rączki. Można myć w zmywarce.

Rózga (5K452WW) - Narzędzie służące do perfekcyjnego napowietrzania i ubijania śmietany, jajek, kremów i sosów (na przykład majonezu). Wykonana jest ze stali nierdzewnej (pręty) i aluminium (mocowanie). Nie można myć w zmywarce.

Mieszadło płaskie (5K452B) - Narzędzie do przetwarzania mas o gęstej konsystencji, na ciasta ucierane, sernik, pasztety. Wykonane jest z aluminium i pokryte nieprzywierającą powłoką. Można myć w zmywarce.

Mieszadło Flex (5KFE5T) - Narzędzie do wyrabiania mas o gęstej konsystencji Silikonowa płoza wspomaga zgarnianie przetwarzanych produktów przywierających do wewnętrznych ścianek dzieży.Wykonane jest z aluminium i pokryte nieprzywierającą powłoką. Można myć w zmywarce.

Hak do ciasta (5K452DH) - Narzędzie do wyrabiania ciast drożdżowych, na chleb lub pizzę, a także ciasta makaronowego. Wykonany jest z aluminium i pokryty nieprzywierającą powłoką. Można myć w zmywarce.

Osłona dzieży z podajnikiem (5KN1PS) - Wykonana jest z przezroczystego tworzywa bez BPA. Nakładana na dzieżę, zapobiega pyleniu i rozchlapywaniu dodawanych składników. Można myć w zmywarce na najwyższej półcez użyciem programów o niższych temperaturach.

Dane Techniczne
Moc pobierana 300 W

Typ silnika AC (prąd przemienny) z napędem bezpośrednim

Moc wyjściowa 0,3 KM

Napięcie 220 - 240 V

Częstotliwość 50 / 60 Hz

Obroty na minutę 58 do 220

Pojemność dzieży 4,8 L

Materiał korpusu cynkowy odlew ciśnieniowy

Sposób regulacji prędkości mechaniczny i elektroniczny

Wymiary produktu (wys. x szer. x dł.) 36 x 22 x 34 cm

x szer. x dł.) 43 x 29 x 41 cm

Waga netto 10,6 kg

Waga brutto 12,4 kg