Karafka chłodząca szklana z podstawą Emsa Flow 1L

189,00 zł cena z VAT, zawiera darmowy koszt wysyłki

Artykuł jest chwilowo niedostępny Artykuł jest chwilowo niedostępny

13939

oryginalnie zapakowany

 0 sztuk

4009049232782

Nowości

 
Więcej informacji

Karafka z podstawą chłodzącą marki Emsa z linii Flow o pojemności 1,0 L.

rodzaj produktu: karafka

producent: Emsa

linia: Flow

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne rodzinne posiłki, duże imprezy czy pracę, karafka EMSA jest odpowiednia na każdą okazję. Czy to w przypadku klasycznych elementów ze stali nierdzewnej, czy plastiku w modnych kolorach - szklane karafki przyciągają wzrok i sprawiają, że chcesz się napić.

W sprytnych karafkach z praktycznym chłodzeniem nie tylko woda mineralna pozostaje przyjemnie chłodna. Soki i wody są również dobre w karafce FLOW. Ponadto wino, zwłaszcza białe i różowe wino, można elegancko podać, ponieważ dzięki zintegrowanemu elementowi chłodzącemu w podgrzewaczu karafka FLOW jest po prostu przekształcana w chłodzącą karafkę do wina. Dekantery wraz z dziobkiem można myć w zmywarce i są łatwe do czyszczenia. W ten sposób dzbanek staje się higienicznie czysty po użyciu, a osady owoców z sokowirówek oraz krawędzie wina i wody nie mają szans.

Wskazówka : Karafka FLOW nadaje się również do czerwonego wina. Bulwiasty kształt karafki pozostawia wystarczająco dużo miejsca, aby wino mogło oddychać. Tak więc szlachetne może być również czerwone wino.

Wodę jako podstawę można łatwo przyprawić do smaku. A może na przykład pyszna, domowej roboty soda imbirowo-cytrynowa ?