Laptop się przegrzewa?

Kurz we wnętrzu komputera często nie jest widoczny i nie daje o sobie znać, ale to cichy zabójca każdej elektroniki. Nie pozwól mu na to!

Głośna praca laptopa, przegrzewanie i często również wyłączanie się zniknie bezpowrotnie po wizycie w naszym serwisie.

Choć w internecie pełno "dobrych" rad sugerujących, że wystarczy odrobina sprężonego powietrza to my jednak polecamy zostawienie czyszczenia wnętrza laptopa fachowcowi z czym zapraszamy właśnie do nas.

W celu wyczyszczenia laptopa trzeba go rozkręcić aby mieć dostęp do jego wnętrza i nie zawsze jest to tak proste jak odkręcenie kilku śrubek, ale nie musisz się tym martwić bo zrobimy to za Ciebie.

Usługa taka polega na rozkręceniu całego laptopa, wyczyszczeniu układu chłodzenia oraz wnętrza laptopa, wszystkie elementy po wyczyszczeniu są odtłuszczane specjalną chemią i dopiero nakładamy nową pastę termoprzewodzącą o wysokiej przewodności cieplnej (często lepszą niż fabrycznie nałożoną przez producenta).

Twój laptop lub komputer odwdzięczą się wydajniejszą pracą i z całą pewnością wydłuży to żywotność powierzonego nam sprzętu.

Zapraszamy!

12.05.2022 Produkty, Polecane artykuły 3 263

Powiadom innych o tym produkcie

3 Komentarze

 • damian

  damian 27.07.2022 Odpowiedz

  Oddałem małego laptopa na wymiane panelu dotykowego oraz dysku ssd na większy, serwis błyskawiczny bo już na drugi dzień miałem telefon o gotowości sprzetu do odbioru. Panel dotykowy wklejony profesjonalnie, nie można odróżnić od fabrycznego, a dysk w systemie widzę, że założony większy lecz bez żadnych strat w oprogramowaniu. Jednym słowem czysta profeska, będę polecał znajomym Wasze usługi!
 • Paweł

  Paweł 28.06.2022 Odpowiedz

  Witam. Jestem bardzo mile zaskoczony pracą laptopa po odbiorze z serwisu, działa sto razy szybciej i wreszcie przestał się wyłączać podczas pracy co potrafiło przyprawić o ból głowy. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam!
 • Natalia

  Natalia 02.06.2022 Odpowiedz

  Super serwis, oddałam laptop po zalaniu kawą i jest teraz jak nowy :)

Zostaw komentarz

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists