Powerbanki Goobay

Powerbanki Goobay

Jak zwykle w ofercie naszej firmy pojawiają się produkty wysokiej jakości, tym razem przedstawiamy ofertę powerbanków marki Goobay:

Najmniejszy, najbardziej kompaktowy powerbank, który może być zawsze z nami i nie zapomnimy o nim nigdy bo można go dopiąć do kluczy ma pojemność 2000mAh co wystarczy na awaryjne doładowanie telefonu w kryzysowej sytuacji.

PowerBank 2000mAh Goobay kieszonkowy z zawieszką do kluczy


Podobnym produktem jest nieco większy powerbank o poejmności 2600mAh, który właściwie jest latarką z możliwością doładowania telefonu - jest to bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich kolekcjonerów latarek :)

PowerBank 2600mAh Goobay kieszonkowy - latarka

Teraz przedstawimy coś co nam się bardzo spodobało, a mianowicie powerbank z przyssawkami - jest po prostu świetny, po przyssaniu do telefonu tworzy z nim jedną całość dzięki czemu można swobodnie i bez obaw prowadzić rozmowy.

PowerBank 4000mAh Goobay z przyssawkami i kablem ładującym 0,3m

W ofercie marki Goobay znajdzie się też coś dla miłośników przygody i podróżników, a mowa tutaj o wodoodpornym i wytrzymałym powerbanku o pojemności 10050mAh z funkcją latarki.

PowerBank 10050mAh Goobay wodoodporny z kablem ładującym 0,7m

Ponadto Goobay zadbał też o wszystkich, którym zależy na jak największej pojemności, szybkości ładowania i możliwości ładowania jednocześnie kilku urządzeń i tak odpowiednio mamy powerbank o pojemnośći 10000mAh umożliwiający łądowanie jednocześnie dwóch urządzeń prądem 2A oraz największy dostępny powerbank o pojemności 20000mAh, którym możemy równocześnie ładować aż 3 urządzenia.

PowerBank 20000mAh Goobay ze zintegrowanym kablem ładującym

Ciekawostką również jest powerbank z funkcją indukcyjnego ładowania telefonów, po prostu kładziemy telefon na powerbanku i już.. ładuje się.

PowerBank 4000mAh Goobay z ładowaniem indukcyjnym Qi

21.07.2017 Produkty, Polecane artykuły 1 2752

Powiadom innych o tym produkcie

1 Komentarz

  • Adelajda Kawałko

    Adelajda Kawałko 26.07.2017 Odpowiedz

    Kupiłam baterię zewnętrzną gobay 10000ah i jestem z niej bardzo zadowolona, ładuję nią tablet samsung galaxy i telefon samsung galaxy, wystarcza na 2 naładowania co przy baterii grenncell o takich samych właściwościach jest mega wynikiem bo z tamtej nie starczało nawet na jedno naładowanie..

Zostaw komentarz

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists